Historia

W branży zabezpieczeń i systemów CCTV obecni jesteśmy od 1992 roku, działalność rozpoczynając jako firma instalatorska. Poznając od podszewki specyfikę ciężkiej, odpowiedzialnej pracy Instalatora szukaliśmy sprzętu niezawodnego, ale w rozsądnej cenie. Ściśle dopasowanego do potrzeb profesjonalistów.

Bez wielkiej marki, za to z wielkim potencjałem.

Marzenia w życie wprowadziliśmy w 2006 roku rozpoczynając produkcję urządzeń do budowy systemów telewizji przemysłowej marki Fortec. Lata wytężonej pracy doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Walczymy o lepszy rynek,uczciwe ceny za dobre jakościowo produkty oraz wsparcie technicznedoradztwo i obsługę na jakie zasługujesz. Dołącz do grona naszych Klientów i przekonaj się, że to możliwe.

Misja firmy

Misją firmy Fortec jest dostarczanie kompleksowychinnowacyjnych i optymalnych rozwiązań technicznych gwarantujących długotrwałe i pełne bezpieczeństwo życia oraz mienia naszych Klientów, przy zachowaniu nadrzędnych wartości odpowiedzialnościuczciwości i życzliwości.


Cena do jakości

Nasze produkty to klasa średnia-wyższa. Nigdy nie będziemy najtańsi na rynku, ale zachowamy pierwszorzędne parametry i wysokie standardy jakościowe, bez obciążenia prestiżową marką. Oferujemy najrozsądniejsze połączenie dwóch istotnych cech - ceny i jakości. Gwarantujemy ceny hurtowe wyłącznie dla zweryfikowanych instalatorów - to dla nas bardzo ważne.

Stale wprowadzamy do oferty najnowsze technologie w branży, regularnie odświeżamy całą gamę produktową. Cyklicznie odwiedzamy najważniejsze imprezy targowe na świecie - m.in. Chiny, Tajwan, Wielką Brytanię i Niemcy. 

Nie przepuszczamy żadnego szkolenia technicznego, nasi specjaliści dysponują aktualną wiedzą na temat każdego urządzenia w ofercie. Chętnie dzielimy się tą wiedzą. 

Z nami jesteś zawsze na bieżąco.

Wsparcie

Naszą przewagą jest wartość dodana współpracy - nieodpłatnie wypożyczamy sprzęt do testów, wykonujemy oferty i projekty systemów, pomagamy w przygotowywaniu sklepowych ekspozycji i materiałów reklamowych, wspieramy w rozwiązywaniu problemów technicznych w trakcie instalacji, prowadzimy szkolenia techniczne i produktowe.

WITAMY W FORTEC